Catering dietetyczny Pruszcz Gdański

Catering Wejherowo

O Nas

Pruszcz Gdański to kolejna miejscowość, w której działa nasz catering dietetyczny. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom smaczne, odpowiednio zbilansowane, bogate w mikro- i makroskładniki posiłki. Proponujemy diety dostosowane do stanu zdrowia oraz różnych preferencji żywieniowych naszych klientów.

 

 

 

 

Nasza Oferta

 

Dieta activmove

Uprawiasz sport? Dieta bogata w białko i węglowodany to coś dla Ciebie!

Dieta bez glutenu

Dla wszystkich, którzy chcą wyeliminować gluten i białko ze swojej diety

Dieta indywidualna

W 100% dostosowana do Twojego stanu zdrowia i Twoich preferencji

Dieta normal

Dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowe, wygląd i figurę

Dieta Vege

Czyli dieta bez mięsa i ryb, ale z odpowiednią ilością białka

Lunch

Smaczny i zdrowy lunch każdemu doda energii do działania

Kontakt

 

Mapa miasta Pruszcz Gdański woj. pomorskie
Cena dziennego zestawu diety Pracownia Smaku już od 49,5 zł

5 diet | 6 poziomów kaloryczności | 3 posiłki dziennie


Co wyróżnia nasz catering dietetyczny?

Zawsze dokładnie analizujemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw! Nasi dietetycy wciąż aktualizują wiedzę, dzięki czemu tworzą bardzo dobrze zbilansowane jadłospisy. Proponujemy diety dedykowane zarówno dla vegan, jak i dla sportowców, osób z nadwagą, cukrzyków i dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie.

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami – nasze posiłki zawsze przygotowywane są z produktów najwyższej jakości. Zamówione posiłki dowozimy pod wskazany adres. Co więcej zapewniamy stałe wsparcie dietetyka. Zapraszamy do współpracy!

Jak dobrać odpowiednią dietę pudełkową dla siebie?

Dobrze dobrana dieta pudełkowa to taka, która ma odpowiedni poziom kaloryczności i jest dostosowana do stanu naszego zdrowia. Oczywiście, posiłki powinny nam smakować, więc nie mogą być przyrządzone ze składników, za którymi nie przepadamy. Jak dobrać odpowiednią dietę? Służymy pomocą! Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na naszej stronie. Udziel nam kilku informacji na temat swoich preferencji i potrzeb żywieniowych, a nasi dietetycy zajmiemy się resztą! Zapraszamy do współpracy!