O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małżeństwem i firmę Pracownia Smaku Catering dietetyczny i okazjonalny tworzymy wspólnie: Alicja Jeleniewska, jako dietetyk medyczny oraz Adrian Jeleniewski, który jak nikt świetnie zajmuje się sprawami organizacyjnymi i zarządzaniem. W naszych materiałach reklamowych mamy symbol drzewka, które odzwierciedla wartości rodzinne, jakie wdrażamy w funkcjonowanie naszej działalności. Prywatnie jesteśmy rodzicami dwójki małych, cudownych dziewczynek Helenki prawie 3 lata i Izuni 15 miesięcy.

Nasza historia?

Pracownia Smaku to ludzie! Pracujemy tu obok Ciebie i zmagamy się z podobnymi problemami. Tak, jak Ty cierpimy na notoryczny brak czasu, pracujemy, mamy dwójkę absorbujących dzieci, staramy się znaleźć chwile na trening i hobby. Nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości, dlatego właśnie działamy, jako catering dietetyczny i okolicznościowy Pracownia Smaku, aby ułatwiać Tobie życie, oszczędzając czas i pieniądze, które poświęcasz na zakupy, gotowanie, zmywanie oraz na wyrzucanie zmarnowanej żywności.

Połączyliśmy nasze pasje i doświadczenie, dołożyliśmy zamiłowanie do gotowania i jedzenia, a także przyświecała nam myśl, aby stworzyć firmę, która będzie szczególna, będzie odpowiadała zarówno na potrzeby klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firmę, która nie tylko ułatwi ludziom życie, ale też nada temu życiu smak!  Efektem, czego jest Pracownia Smaku Catering dietetyczny i okazjonalny.

Co robimy?

Pracownia Smaku Catering dietetyczny i okazjonalny to rodzinna firma działająca na trzech płaszczyznach: cateringu, poradni dietetycznej, edukacji.

Zajmujemy się przygotowaniem imprez od strony gastronomicznej oraz dostarczaniem smacznych, zdrowych i zbilansowanych posiłków w postaci całodniowej diety. Podchodzimy profesjonalnie, indywidualnie oraz kompleksowo do każdego zlecenia oferując nie tylko wysoką jakość dań, ale i estetykę ich podania.

Zapewniamy opiekę merytoryczną i motywacyjną dietetyka medycznego poprzez konsultację telefoniczną i online, a także zachęcając do wizyty w naszym gabinecie Pracownia Dietetyki. Prowadzimy kursy gotowania i szkolenia z zakresu zdrowego żywienia i dietetyki w placówkach edukacyjnych.

Wyróżnia nas…

  1. Jakość i produkt wszystkie posiłki, które trafiają do naszych Klientów przygotowane są tylko i wyłącznie z najlepszych i świeżych produktów od lokalnych dostawców. Jesteśmy odpowiedzialni za oferowaną jakość jako właściciele, dlatego osobiście wszystko nadzorujemy!
  2. Kontakt i relacja – jesteśmy firmą rodzinną i istotnym elementem w prowadzeniu naszej działalności jest nastawienie na długotrwałą relację z naszymi Klientami. Stawiamy na zaufanie, ponieważ wierzymy, że w tak delikatnej materii, jaką jest odpowiednie żywienie, powierzają nam Państwo swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
  3. Lokalność – skupiamy się na rynku, który znamy, bliskiemu zamieszkaniu, czyli Trójmieście i okolicach. Idzie to z parą w utrzymaniu wysokiej jakości, lokalności produktów i dostawców, a także prawdziwie indywidualnemu podejściu do klienta i jego potrzeb, a także możliwości kontroli i nadzoru nad wytyczonymi przez nas standardami.