O nas

Zanim opowiemy Ci kim jesteśmy, zobacz jak oceniło nasz catering dietly.pl

Teraz przeczytaj…

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małżeństwem i firmę Pracownia Smaku Catering dietetyczny i okazjonalny tworzymy wspólnie: Alicja Jeleniewska, jako dietetyk medyczny oraz Adrian Jeleniewski, który jak nikt świetnie zajmuje się sprawami organizacyjnymi i zarządzaniem. W naszych materiałach reklamowych mamy symbol drzewka, które odzwierciedla wartości rodzinne, jakie wdrażamy w funkcjonowanie naszej działalności. Prywatnie jesteśmy rodzicami dwójki cudownych dziewczynek Helenki i Izuni.

 

 

Nasza historia?

Pracownia Smaku to ludzie! Pracujemy tu obok Ciebie i zmagamy się z podobnymi problemami. Tak, jak Ty cierpimy na notoryczny brak czasu, pracujemy, mamy dwójkę absorbujących dzieci, staramy się znaleźć chwile na trening i hobby. Nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości, dlatego właśnie działamy, jako catering dietetyczny i okolicznościowy Pracownia Smaku, aby ułatwiać Tobie życie, oszczędzając czas i pieniądze, które poświęcasz na zakupy, gotowanie, zmywanie oraz na wyrzucanie zmarnowanej żywności.

 

Połączyliśmy nasze pasje i doświadczenie, dołożyliśmy zamiłowanie do gotowania i jedzenia, a także przyświecała nam myśl, aby stworzyć firmę, która będzie szczególna, będzie odpowiadała zarówno na potrzeby klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firmę, która nie tylko ułatwi ludziom życie, ale też nada temu życiu smak!  Efektem, czego jest Pracownia Smaku Catering dietetyczny i okazjonalny.

 

Co robimy?

Pracownia Smaku Catering dietetyczny i okazjonalny to rodzinna firma działająca na trzech płaszczyznach: cateringu, poradni dietetycznej, edukacji.

 

Zajmujemy się przygotowaniem imprez od strony gastronomicznej oraz dostarczaniem smacznych, zdrowych i zbilansowanych posiłków w postaci całodniowej diety. Podchodzimy profesjonalnie, indywidualnie oraz kompleksowo do każdego zlecenia oferując nie tylko wysoką jakość dań, ale i estetykę ich podania.Zapewniamy opiekę merytoryczną i motywacyjną dietetyka medycznego poprzez konsultację telefoniczną i online, a także zachęcając do wizyty w naszym gabinecie Pracownia Dietetyki. Prowadzimy kursy gotowania i szkolenia z zakresu zdrowego żywienia i dietetyki w placówkach edukacyjnych.

 

Wyróżnia nas…

  1. Jakość i produkt wszystkie posiłki, które trafiają do naszych Klientów przygotowane są tylko i wyłącznie z najlepszych i świeżych produktów od lokalnych dostawców. Jesteśmy odpowiedzialni za oferowaną jakość jako właściciele, dlatego osobiście wszystko nadzorujemy!

 

  1. Kontakt i relacja – jesteśmy firmą rodzinną i istotnym elementem w prowadzeniu naszej działalności jest nastawienie na długotrwałą relację z naszymi Klientami. Stawiamy na zaufanie, ponieważ wierzymy, że w tak delikatnej materii, jaką jest odpowiednie żywienie, powierzają nam Państwo swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

 

  1. Lokalność – skupiamy się na rynku, który znamy, bliskiemu zamieszkaniu, czyli Trójmieście i okolicach. Idzie to z parą w utrzymaniu wysokiej jakości, lokalności produktów i dostawców, a także prawdziwie indywidualnemu podejściu do klienta i jego potrzeb, a także możliwości kontroli i nadzoru nad wytyczonymi przez nas standardami.

Gdzie zawieźć Twoją dietę?

Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie
Mazowieckie Opolskie Podlaskie Pomorskie Zachodniopomorskie
Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-Mazurskie Wielkopolskie Podkarpackie

Dlaczego my?

  • Naszym głównym celem jest pogłębione zrozumienie potrzeb naszych klientów, aby ostatecznie zapewnić najwyższej jakości pyszne jedzenie wraz z profesjonalną obsługą klienta
  • Od samego początku stawiamy na jakość i zero kompromisów względem doboru produktów spożywczych.
  • Pracownie Smaku tworzą profesjonaliści z pasją do gotowania i dietetyki
  • Działamy lokalnie dlatego staramy się bardziej
  • Zapewniamy najwyższą jakość cateringu i profesjonalną opiekę klienta
  • Jako nasz klient masz dostęp do pełnego menu oraz możliwość kontaktu z dietetykiem
  • Posiłki przygotowujemy w Gdańsku, gdzie mieszają nasi klienci

Skontaktuj się z nami!Wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

Zamówienia

790 270 599


Catering

790 270 599

Biuro obsługi

biuro@pracowniasmaku.pl


Dietetyk

dieta@pracowniasmaku.pl


Catering

catering@pracowniasmaku.pl

Zajrzyj do nas!

cateringpracowniasmaku

Jak to działa?

Oszczędzasz czas! Cieszysz się zdrowym jedzeniem!

Zgłoszenie

Wypełnij formularz żywieniowy, Czekaj na kontakt dietetyka. Po dokonaniu platności rozpoczynamy współpracę.

Układanie menu

Układamy menu dostosowane do Twoich potrzeb. Robimy zakupy u lokalnych dostawców.

Gotujemy!

Gotujemy dla Ciebie z wykorzystaniem naturalnych skladników i użyciu pieca konwekcyjno-parowego.

Dowozimy!

Dowozimy w godzinach popołudniowych pod wskazany przez Ciebie adres.

Opiekujemy się!

Nasz dietetyk otacza Cię stałą opieką telefoniczną lub/i emailową.

Dietetyk specjalista

Dietę dobierasz w zależności od preferencji żywieniowych np. normal lub wegetariańską. W doborze kaloryczności pomoże Ci nasz dietetyk.

Dowiedz się więcej

Nasz blog