Zamów

Wybór diety

Czas zamówienia

Dane dostawy

Podsumowanie


Wybierz dietę:


Dieta normal

To dieta dla Ciebie, jeśli pragniesz zadbać o swoje zdrowie lub zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Menu jest urozmaicone i zbilansowane oparte na sezonowych produktach.

Dieta bez ryb

Wykluczająca w daniach ryby oraz owoce morza.  Menu jest urozmaicone i pełnowartościowe. Zawiera: mięso, produkty roślinne i nabiał.

Dieta bez laktozy

Dieta z wykluczeniem produktów laktozowych oraz nabiałowych. Menu jest urozmaicone i zbilansowane pod względem makro i mikroskładników w tym przede wszystkim wapnia. Dieta idealna dla Ciebie jeśli chcesz lub musisz wykluczyć mleko, sery, twaróg i inne produkty nabiałowe. 

Dieta bez glutenu

Przeznaczona dla osób stosujących dietę bez pszenicy i osób z celiakią. Jadłospis z dokładnością wyklucza wszystkie produkty zawierające gluten, zastępując go certyfikowanymi produktami ze znakiem „przekreślonego kłosa”. Dieta jest zbilansowana, smaczna i zdrowa.

Dieta bez glutenu i nabiału

To dieta dla Ciebie, jeśli zmagasz się z niedoczynnością tarczycy, zapaleniem Hashimoto lub z innych względów lepiej się czujesz kiedy eliminujesz z diety gluten i nabiał.

Dieta activ paleo

Trenujesz? Ta dieta jest dla Ciebie! Skomponowana dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej, uwzględniająca specjalne potrzeby żywieniowe organizmu podczas wysiłku. Jeśli trenujesz intensywnie i zależy Ci na utrzymaniu ciężko wypracowanej sylwetki skorzystaj z tej diety.

Dieta wege

Wykluczająca z codziennego menu mięso oraz ryby i owoce morza. Dieta zbilansowana pod względem składników odżywczych, a przede wszystkim białka tak, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu bez obawy o wydolność fizyczną. 

Dieta smoothies

Dieta koktajlowa to dieta oczyszczająca – dzięki niej możesz przeprowadzić zdrowy detoks organizmu. W menu znajdziesz koktajle zawierające produkty zawierające mnóstwo witamin i składników odżywczych, antyutleniaczy, które niwelują wolne rodniki i odkwaszają organizm. Koktajle oparte na bazie świeżo wyciskanych soków, nabiału, mlek roślinnych, wody mineralnej i herbat ziołowych. 

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

dealna dieta dla Ciebie jeśli borykasz się z insulinoopornością, stanem przedcukrzycowym czy cukrzycą. Dieta pozwala uzyskać i utrzymać prawidłową masę ciała, niwelując gwałtowne skoki glukozy we krwi. Dzięki produktom o niskim indeksie glikemicznym pozbędziesz się gwałtownych napadów głodu, odzyskasz kontrolę nad swoim zdrowiem.