O nas

Kim jesteśmy?

Pracownia Smaku to młoda firma rodzinna z branży cateringowej, która wkracza na polski rynek z misją dostarczania zdrowych i zbilansowanych posiłków oraz diet opracowanych przez specjalistów. Założycielami Pracowni Smaku jest małżeństwo Alicja i Adrian Jeleniewscy. Łącząc swoje pasje, pragniemy propagować zdrowy tryb życia.

Co robimy?

Nasza firma powstała z myślą o oferowaniu Klientom smacznych i zdrowych kanapek. Podczas prowadzonej działalności zdaliśmy sobie sprawę, że przygotowywanie tychże przekąsek spodobało nam się tak bardzo, że zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszych działań. Obecnie, już jako firma cateringowa, oferujemy szeroki wybór diet w ramach tak zwanego cateringu dietetycznego oraz catering okazjonalny, a zatem posiłki zamawiane na specjalne okazje.

Dlaczego się tym zajmujemy?

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego wspólne gotowanie stanowi dla nas ulubioną formę spędzania czasu. Ponadto, niezmiernie lubimy gotować. Wśród nas znajdują się profesjonaliści: dietetyk medyczny, kucharz, manager oraz kierowca. Wspólnie staramy się przygotowywać doskonałe posiłki po to, aby również nasi Klienci mogli dzielić z nami pasję do gotowania i pysznego jedzenia. Uważamy, że zdrowy tryb życia to nie tylko aktywność fizyczna, ale również dobrze zbilansowane dania, spożywane każdego dnia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze diety zostały opracowane nie tylko ze względu na walory smakowe, ale przede wszystkim dostarczyły niezbędnych składników odżywczych po to, aby mogli się Państwo czuć doskonale i wyglądać dobrze.

Wyróżnia nas…

1. Jakość - wszystkie posiłki, które trafiają do naszych Klientów przygotowane są tylko i wyłącznie z najlepszych produktów. Współpracujemy z dostawcami, którzy mogą nam zaoferować świeże składniki, które wykorzystujemy w sposób, pozwalający na powstanie zbilansowanych i zdrowych dań, zgodnych z wytycznymi wybranych przez Państwa diet. Nad całym procesem czuwają nasi specjaliści: technolog żywienia oraz dietetyk medyczny.

2. Jesteśmy firmą rodzinną - istotnym elementem w prowadzeniu naszej działalności jest nastawienie na długotrwałą relację z naszymi Klientami. Stawiamy na zaufanie, ponieważ wierzymy, że w tak delikatnej materii jaką jest odpowiednie żywienie, powierzają nam Państwo swoje zdrowie i dobre samopoczucie. W naszym zespole znajdują się specjaliści od żywienia, dietetyki, kucharz, kierowca, manager. Połączenie doświadczenia wszystkich tych osób sprawia, że dania, które docierają do Państwa są wyjątkowe.

3. Produkt - nasze posiłki powstają jako wypadkowa wieloletniego doświadczenia każdego z członków zespołu oraz wyjątkowej pasji do gotowania. Pragniemy podbić Państwa podniebienia, wspomóc Was w walce ze zbędnymi kilogramami lub wprowadzić bardziej zbilansowane posiłki w rytm dnia osób zaprzątniętych codziennymi zadaniami. Dlatego w każdym z oferowanych przez nas wariantów dietetycznych, znajdują się wysokiej jakości dania przygotowane z użyciem jedynie świeżych produktów, gotowane z sercem i w zgodzie ze standardami.

W jaki sposób zamówić catering?

Dietę oraz catering okazjonalny można zamówić bezpośrednio ze strony, na której znajduje się opis wybranego przez Państwa produktu. Wystarczy jedynie wybrać kaloryczność oraz okres trwania diety. Przed zamówieniem radzimy również przyjrzeć się przykładowemu menu oraz uzupełnić sekcję „Wywiad żywieniowy”. To pozwoli nam jeszcze lepiej dobrać kaloryczność dostarczanych posiłków oraz dostosować dania do Waszych preferencji. Dowiemy się także, których produktów powinniśmy unikać ze względu na alergie pokarmowe.